تبلیغات
شرکت سهامی عام تجارت الکترونیک - تعریف شركت

امروز:

تعریف شركت

» نوع مطلب : درباره ما ،

شرکت تجارت الکترونیک فرصت گستر(سهامی عام) به شماره ثبت 250934 با هدف گسترش تجارت الکترونیک در ایران تاسیس شده است و قصد دارد در حوزه های مختلف از جمله راه اندازی فروشگاههای اینترنتی و صدور کارتهای اعتباری با همکاری شرکتهای داخلی و خارجی فعالیت نماید.

                                                    
هدف ما برپا سازی که فعالترین سایت درحوزه تجارت الکترونیک در ایران می باشد تا بتوانیم علاوه بر تدارك نیاز مشتریان بالقوه  شركت -یعنی فروش- ُ   به عرصه تولید محصولات با كیفیت نیز وارد شده و  با كسب درآمد مضاعف هم در تهیه و هم در توزیع كسب سود نماییم. علاوه بر این برنامه بعدی شرکت  با همكاری شركتهای گروه (سرمایه گذاری كیمیا فرصت وشركت آرین فرصت)، صدور کارت اعتباری داخلی با عنوان فرصت کارت  میباشد.                                              
یکی از مهمترین اهداف شرکت همکاری با شرکتهای مختلف در زمینه صدور کارتهای اعتباری  بین المللی می باشد.

همچنین پذیرش سفارشهای کاربران برای خرید از سایتهای مختلف دنیا و تحویل آن در ایران به آنها از دیگر فعالیتهای این شرکت به شمار می آید.
امید داریم تا با همفکری شما عزیزان بتوانیم بر موانع پیش رو فائق آمده و ضمن گسترش فرهنگ تجارت الکترونیک در ایران گامی در جهت حرکت به سمت دنیای دیجیتال در عصر حاضر برداریم.

سرمایه ثبتی این شرکت در حال حاضر  مشتمل بر یكصدهزار سهم با نام تماماً عادی بوده که تماما پرداخت شده است و سهامداران آن عبارتند از : شركت سرمایه گذاری كیمیا فرصت با 15% سهام و جمعی از علاقه‌مندان تجارت الكترونیك. شركت به زودی افزایش سرمایه داده و همه علاقه‌مندان را به خرید سهام  حتی به قیمت اسمی دعوت خواهد كرد

شركت  با  تهیه محصولات  باكیفیت، ارزان، و معتبر  "فروش" و "پیشبرد فروش" خود را به نحوی شكل خواهد دادكه در مدت كوتاهی  ضمن منتفع شدن همه مشتریان شركت ارزش دارایی و قیمت سهام سهامداران تا سر حد امكان افزایش یابد .

تولید

تبلیغات

فروش

تحویل

پرداخت

بازخور

و......

             تولید:

همكاری با شركتهای مختلف در زمینه تهیه و تولید محصولات ارزشمند با تعهد به ایشان برای انتفاع تولید كننده ناشی از حذف واسطه‌های بی‌دلیل  كما اینكه بخشی از موضوع شركت عبارت است از:

((سرمایه گذاری جهت ،اداره ، ایجاد ،توسعه و تكمیل و بهره‌برداری از انواع  واحدهای اقتصادی (خدماتی ، تولیدی ، و….) و انجام هر گونه اموری كه به نحوی از انحاء با فعالیتهای فوق در ارتباط  باشد و تامین كلیه خدمات مورد نیاز شركتها اعم از مالی و غیر مالی و ارائه خدمات مدیریتی و مشاوره ای  و  خصوصا طراحی سیستم بازار یابی  بمنظور تسهیل و افزایش كارایی آنها))

بنا بر این ضمن اینكه دست تمامی تولید كنندگان محصولات را به گرمی میفشاریم  از تمامی اعضاء و سهامداران نیز برای فعالیت در این باره دعوت بعمل می‌آوریم این فعالیت ها می‌تواند شامل طراحی  محصولات ،بخش‌های مختلف سایت ، مدیریت آنها ، بازاریابی و تبلیغات ، پذیرش نمایندگی در مراكز استانها و شهرستانهای كشور و .... باشد و همانگونه كه قبلا" ذكر شد تمامی این موارد با رای و نظر دیگر اعضا  و سرمایه گذاری شركت عملی خواهد گردید.

                                                            برای اطلاع بیشتر اینجا را كلیك كنید

تبلیغات:

 (((مشتری=نماینده =سهامدار)))

ارتباط اینترنتی مبتنی بر مالكیت رسمی و قانونی شركت بوده و فعالیتهای اعضا نهایتاً تمامی سهامداران و كاركنان و مشتریان را از پرداخت هزینه تبلیغات بی‌نیاز خواهد نمود .

این فعالیت ها می‌تواند شامل طراحی بخش‌های مختلف سایت ، مدیریت آنها ، بازاریابی و تبلیغات ، پذیرش نمایندگی در مراكز استانها و شهرستانهای كشور و .... باشد و همانگونه كه قبلا" ذكر شد تمامی این موارد با رای و نظر دیگر اعضا عملی خواهد گردید.

با استفاده از این راه كار ما قادر خواهیم بود كلیه ارتباطات خود با مشتریانمان را (اعم از كارمندان، شركای تجاری، سهامداران و ......) بصورت تركیبی از  ارتباطات الكترونیكی و روابط رودررو ترتیب داده و نیازهای مشتریان خود را تشخیص داده و رضایت مشتریانِ مالك را افزایش دهیم. این راه كار دارای بخشهای زیر است:

 ...

به صورت الكترونیكی مدیریت می شود
مدیریت منابع انسانی Human Resources
مدیریت ارتباط با شركاء ePRM

بازاریابی اینترنتی و حضوری eMarketing
فروش اینترنتی با امتیاز اعطای مالكیت به خریداران
eSales
پشتیبانی از طریق نمایندگان و  نیز به سبك اینترنتی
eSupport
مدیریت ارتباط با مشتریان
eCRM

                                                       برای اطلاع بیشتر اینجا را كلیك كنید

فروش:

راه اندازی امكان فروش ویژه فروشگاهها در شهرهای ( اصفهان ُ مشهد
، قم ، تبریز ، ارومیه ، كرج ، شیراز ، كرمان ، یزد ، اهواز ، رشت ، ساری ،
 گرگان ) 
 
افزایش تعداد سفارشات به بیش از 000/200 سفارش در كل كشور
ارائه امكانات پیشرفته به فروشندگان نظیر سرویس های مالی و حسابداری مناسب اینترنتی ، خدمات بازاریابی تك به نك و بازاریابی مرتبط و غیره
تلاش در جهت ارائه حق انتخاب بیشتر به مشتریان با ارائه بیش از 000/000/1 محصول فروشگاهها بر روی سیستم
 
B2B و C2C در كنار مدل B2Cتحت پوشش قرار دادن مدل فعلی
 
Process Oriented Delivery Systemبررسی و راه اندازی مفاهیم پست فرآیندگرا

                                        برای اطلاع بیشتر اینجا را كلیك كنید

تحویل:

نمایندگان شركت تنها نماینده فروش صرف نبوده و  با دریافت  كارمزد مناسب در امر توزیع و تحویل تمامی محصولات شركت  همكاری مورد نیاز را خواهند داشت در این را هدف شركت عبارت است از:  

- ارتقاء تعداد فروشگاههای سیستم به 500 فروشگاه فعال و مناسب

                                                     برای اطلاع بیشتر اینجا را كلیك كنید

پرداخت‌:

سایت های زیادی هستند كه خواهان فروش محصولات خود از طریق اینترنت می باشد همچنین خیل كاربران ایرانی اینترنتی نیز كه هر روز بر تعداد آنها افزوده می شوند نیز تمایل به خرید كردن از فروشگاه اینترنتی دارند

 لذا شركت در راستای برنامه های توسعه ای خود در زمینه فن آوری اطلاعات و ارتباطات با توجه به داشتن سابقه چند ساله  موسسین در زمینه تجارت الكترونیك اجراء طرح خرید و فروش اینترنتی را با همكاری سهامدارانی كه نمایندگی دریافت نموده‌اندبه دو روش آغاز كرده است . این دو روش عبارت است از:

(branchcard)  1 -روش پرداخـت هنـگام تحویل     

Cash on Delivery    2 - روش دیگر خرید به كمك كارت خرید اینترنتی

   3 - اتصال كارت های اعتباری بانكهای دولتی و خصوصی به سیستم پرداخت در صورت تكمیل سیستم های اینترنتی آن موسسات در كنار سرویس پرداخت

                                                          برای اطلاع بیشتر اینجا را كلیك كنید

 باز خورد :

مشتریان ما از طریق اینترنت  خرید خود را انجام میدهند مشتریانی كه با توجه به :

1- دسترسی به اینترنت  و پست الكترونیك و توانایی برخورد دانش محور با موضوعات.

2- احساس مالكیت و برخورداری از مزایای آن.

3-  برخورداری از نمایندگی فروش محصولات شركت و مزایای آن.

 

بهترین ، سریعترین و منصفانه‌ترین بازخوردهای را از چگونگی كیفیت محصولات خریداری شده خود به مسئولین امر منتقل خواهند كرد  كه هیچ شركتی از آن برخوردار نمیباشد .

 

                                                      برای اطلاع بیشتر اینجا را كلیك كنید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نوشته شده در : جمعه 11 شهریور 1384  توسط : مدیریت .    نظرات() .