تبلیغات
شرکت سهامی عام تجارت الکترونیک - همراهی با ما

امروز:

همراهی با ما

» نوع مطلب : همکاری با ما  ،

شرکت تجارت الکترونیکی پویش (سهامی عام)

به حول و قوه الهی  مفتخریم اولین پذیره نویسی سهام به روش الكترونیكی درایران را در راستای بسط  عدالت اقتصادی وفرصتهای اقتصادی  برابر برای همگان با شرایط ذیل به اطلاع  برسانیم عمده سرمایه تعهد شده توسط موسسین از سوی شخصیتهای حقوقی مذكور در بند 5 تامین گردیده كه خود با سرمایه‌های اندك خرده سهامداران تشكیل گردیده است  و بخش اعظم سهام نیز برای عرضه به پذیره نویسان(دارندگان سرمایه‌های خرد و اندك عرضه میگردد. باشد تا به مدد فن‌آوری اطلاعات نوع جدیدی از تعاون و همكاری را رقم بزنیم 

1- شرکت تجارت الکترونیکی . . . . . . . . . . . . . . .  

2- موضوع شرکت عبارت است از:

الف-انجام كلیه معاملات و عملیات تجاری موضوع قانون تجارت وسایر قوانین و مقررات جاری كشور در بخشهای مختلف اقتصادی اعم از بازرگانی داخلی و خارجی  به منظور رفع نیازهای سهامداران و مشتریان بالقوه بصورت الكترونیكی و عادی

ب- ارائه انواع خدمات رایانه‌ای وخدمات مبتنی بر وب ، بستر سازی برای دسترسی همگان به فن‌آوری اطلاعات واینترنت ، گسترش زمینه‌های تجارت الكترونیكی برای همه ایرانیان و ایجاد موتورهای جستجو، سایتهای پورتال‌و ..... جهت بهره‌مندی سهامداران و مشتریان از منافع حاصله  .

ج- سرمایه گذاری جهت ،اداره ، ایجاد ،توسعه و تكمیل و بهره برداری از انواع  واحدهای اقتصادی (خدماتی ، تولیدی ، و….) و انجام هر گونه اموری كه به نحوی از انحا با فعالیتهای فوق در ارتباط  باشد و تامین كلیه خدمات مورد نیاز شركتها اعم از مالی و غیر مالی و ارائه خدمات مدیریتی و مشاوره ای  و  خصوصا طراحی سیستم بازار یابی  بمنظور تسهیل و افزایش كارایی آنها

د-اخذ و اعطا هر گونه نمایندگی و یا مشاركت با تولید و توزیع كنندگان ا نواع  خدمات و كالا (اعم ازاشخاص حقیقی یا حقوقی) درداخل و خارج از كشور و همچنین اخذ سهام  دیگر شركتها 

ه- مبادرت به كلیه امور و عملیاتی كه بطور مستقیم وغیر مستقیم برای تحقق اهداف شركت لازم و مفید بوده و یا در جهت اجرای موضوع شركت ضرورت داشته باشد. بدیهیست برای انجام  اموری كه نیاز به مجوز مراجع ذیصلاح باشد شركت نسبت به اخذ مجوز اقدام خواهد كرد . 

3- مرکز اصلی شرکت واقع در :  تهران بزرگراه رسالت خیابان استادحسن بنا- خیابان شهید علی علی بخشی-كوچه نظام آبادی-پلاك هفتادو دو

4- شرکت برای مدت نامحدود تشکیل میگردد.

5- موسسین عبارتند از :

5-1- شرکت سرمایه گذاری كیمیا فرصت به شماره ثبت 231776  به نشانی تهران/خیابان پیروزی خیابان نبرد خیابان قیام شاهد9 پلاک39                                 

 5- 2- شركت آرین فرصت به شماره ثبت250572 تهران / خ پاسداران/خ‌ضابطی/كوچه شریفی/پ 12 /واحد 9        

  5-3- مجتبی صداقتی/ ش‌ش123 به نشانی خیابان استادحسن بنا- خیابان شهید علی علی بخشی-كوچه نظام آبادی-پلاك هفتادو دو31 ((دکترای روانشناسی و عضو هیئت علمی دانشگاه هاروارد))

  5-4  علی رضا اردوانی/ فرزند محمد   (( ساکن لس آنجلس   ))

  5-5- حمید عابدی / فرزند محمد / ش ش :1292بنشانی تهران خ خواجه عبد‌الله مابین كوچه 116و148 پ11111151 ط 4

  5-6 - سید محمد رضا رضوی / فرزند سید محمد /ش ش :153 به نشانی  تهران خیابان انقلاب بین پل چوبی و پیچ شمیران نبش كوچه اعتمادی پ 2787410 واحد 5454

5-7- جمعی از فعالان عرصه اینترنت و تجارت الكترونیك 

6- سرمایه شرکت عیارت است از دو میلیارد  ریال منقسم به دو میلیون سهم یكهزار ریالی با نام  عادی که تماما نقد میباشد.

7- موسسین برای خود هیچگونه مزایایی در نظر نگرفته اند.

8- موسسین بیست درصد سرمایه معادل چهارصد میلیون ریال را تعهد کرده و از این میزان 40 درصد معادل شانزده میلیون ریال را نقدا" نزد بانک واریز نموده اند.

9- هزینه های لازم برای شروع به کار شرکت ( ازقبیل هزینه های تاسیس و تدارک ملزومات اداری) حداکثر40  میلیون ریال براورد میگردد.

10- در صورت نیاز برای انجام برخی عملیات تجاری جهت اخذ مجوز از مراجع ذیربط اقدام خواهد شد.

11-هر شخص حقیقی یا حقوقی  حداقل یكهزار سهم و حداکثر بیست‌هزار سهم را میتواند پذیره نویسی نماید و باید  سی و پنج درصد  مبلغ تعهد خود را  نقدا واریز نماید. پذیره نویسان میتوانند در صورت جلب نظر موسسین و دریافت موافقت کتبی ایشان بیشتر از مبلغ فوق را نیز پذیره نویسی نمایند.

12-در سه روز  اول پذیره نویسان  به طریقه اینترنتی نسبت به خرید سهام اقدام میكنند. برای این امر میبایست به سایت اینترنتی شركت مراجعه گردیده فرم مورد نظر تكمیل ، سپس نسبت به واریز وجه مربوطه ((برای اشخاص دارای حسابجاری جام توسط حواله الكترونیكی و برای سایرین با حظور در هر یك از 1360 شعب دارای سامانه جام بانك ملت)) اقدام نمایند.

 از روز چهارم به بعد پذیره نویسان  باید با مراجعه به شعب منتخب بانك ملت مبلغ تعهد شده را به حساب جاری شماره ................. به نام شرکت در شرف تاسیس تجارت الکترونیکی .............. نزد بانک ملت شعبه ........................ از تاریخ 11/6/84  حداکثر تا تاریخ 21/6/84 واریز نمایند.

. اسامی شعب برگزیده محل پذیره نویسی بانك ملت عبارتند از :

كدشعبه

نام شعبه

آدرس

 

 

ادامه بشرح پیوست

13- اظهارنامه و طرح اساسنامه به مرجع ثبت شرکتها تسلیم گردیده است .

14- پس از پذیره نویسی از طریق پست الكترونیك و اگهی دردو روزنامه کثیرالانتشار ایران ودنیای اقتصاد از کلیه پذیره‌نویسان جهت تشکیل مجمع عمومی موسس دعوت بعمل خواهد امد.

15- پس از ثبت شرکت گواهینامه موقت سهام به کلیه سهامداران تقدیم و در اولین فرصت پس از تودیع تمامی  وجه سهام توسط پذیره نویسان ( به ترتیبی که مجمع عمومی موسس تعیین خواهد کرد) اصل برگ سهام در اختیار سهامداران قرار خواهد گرفت.

ضمنا از آنجایی كه تعدادی از سهامداران نمیتوانند در مجمع شركت نمایند و این امر منجر به عدم رسمیت جلسه و  تحمیل هزینه‌های مترتب بر فراخوان مجدد سهامداران و تشكیل جلسه مجدد میگردد وكالتنامه‌ای به همراه برگه تعهد خرید سهام به پذیره نویسان ارائه میگردد تا با تكمیل و تحویل آن به شعبه، احدی از موسسین و یا مدیریت شركت بتوانند به نیابت از سهامداران محترم در مجامعی كه حضور ندارند اعمال رای نموده و مانع از  عدم تشكیل مجامع گردند.

http://www.forsatgostar.com        : ادرس اینترنتی

 


نوشته شده در : جمعه 17 تیر 1384  توسط : مدیریت .    نظرات() .

افسانه
شنبه 3 شهریور 1386 05:08 ق.ظ
http://www.iie.ir/index.php?option=com_content&task=view&id=76&Itemid=33
افسانه
شنبه 3 شهریور 1386 04:08 ق.ظ
رفتـــار و طرز برخورد، شالوده و پایه ی موفقیت است. یـک
انسان سخاوتمند با رفتار و منشی مثبت مطمئناً کــامیاب
خواهد شد. اگر رفتارتان را تغییر دهید، ادراکتان، اعمالتان،
و زندگیتان را تغییر داده اید. و با تغییر تـک تـک زنــدگی ها،
دنیا تغییر خــواهد کرد.
زییا
چهارشنبه 19 اردیبهشت 1386 08:05 ق.ظ
چه خبر
داداش میثم
یکشنبه 16 اردیبهشت 1386 12:05 ب.ظ
من هم با شما همكاری میكنم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر